Contact

Als je nog vragen hebt, of een keer langs wilt komen om te kijken, kun je contact opnemen op de volgende manieren:

Algemene informatie: info@radboudgroep.nl
Verhuur: verhuur@radboudgroep.nl

Bevers (Jongens & Meisjes van 5 tot 7 jaar)
Opkomst: Iedere zaterdag tussen 14:00 en 16:00
Email: bevers@radboudgroep.nl

Waterwelpen (Jongens & Meisjes van 7 tot 11 jaar)
Opkomst: Iedere zaterdag tussen 13:30 en 16:00
Email: waterwelpen@radboudgroep.nl

Watergidsen (Meisjes van 11 tot 16 jaar)
Opkomst: Iedere zaterdag tussen 13:30 en 17:00 (in de wintermaanden tussen 13:30 en 16:30)
Email: watergidsen@radboudgroep.nl

Zeeverkenners (Jongens van 11 tot 16 jaar)
Opkomst: Iedere zaterdag tussen 13:30 en 17:00 (in de wintermaanden tussen 13:30 en 16:30)
Email: zeeverkenners@radboudgroep.nl

Wilde Vaart (Jongens & Meisjes van 16-20 jaar)
Opkomst: Iedere zaterdag tussen 10:00 en 13:00
Email: wildevaart@radboudgroep.nl

Loodsen (Jongens & Meisjes van 20 jaar en ouder)
Opkomst: Iedere eerste vrijdag van de maand vanaf 21:00
Email: loodsen@radboudgroep.nl

Komen kijken
Een keertje komen kijken is natuurlijk mogelijk! Het is echter wel handig om dit even af te stemmen met de desbetreffende speltak i.v.m. eventuele afwijkende opkomsten.

Ons adres is:
Doorweg 32, Amstelveen.

Wij adviseren om auto’s op het onderstaand aangegeven parkeerterrein te parkeren, en de laatste twee minuten te lopen. Dit om parkeeroverlast bij onze buren te vermijden. Alvast bedankt!